Ağızdaki Sigara-Alkol Kokusunu 30 Saniye'de Yok Eder!

ST-SIN markasının ve ürünlerinin çıkış noktası çok basit ve net. Sizin de bildiğiniz gibi, insan ilişkilerinde, kokunun her türü rahatsız edici bir duygudur. Ağız kokusu bu tip sorunların en başında gelenidir. Günümüz yaşamında, sosyal ortamlar ve ilişki çeşitlerinin farklılaşmasıyla beraber alkol ve sigara tüketimi bazen ihtiyaçtan, bazen alışkanlıktan insanların hayatındadır. Bunun yanında, ağızda istenmeyen kötü kokular için çözüm olanakları da sınırlı kalmaktadır.

ST-SIN alınan bir kadeh alkol veya içilen sigara sonrası kullanıldığında 30 saniyede kokuları yok eden %100 doğal ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca pek çok yemeğin vazgeçilmezlerinden soğan ve sarımsak kokusunu yok etmektedir. Almanya’da üretilen ve İsviçre’li EVONITY AG firması tarafından tüm dünyaya pazarlanan ST-SIN ürünleri alkol, sigara ve sarımsak – soğan kokularını tamamen ortadan kaldıran bir ürünüdür.

Avrupa’da ilk yılında 1 milyon adet satan ST-SIN ürünlerinin Türkiye ve bölge ülkelerdeki satış ve pazarlaması ETB Group tarafından yapılmaktadır. Birleşiminde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ST-SIN’in %100 doğal olduğu ve yan etkisi olmadığı dünya genelinde tanınmış sağlık sertifikaları (GRAS) ile belgelenmiştir.

ST-SIN ürünleri; herkesin cebinde, çantasında, arabasında, ofisinde ve evinde rahatlıkla bulundurabileceği pratik bir ürün olma özelliğiyle de farklıdır.

Evonity AG firması tarafından tüm dünyaya pazarlanan ST.SIN ürünleri, Alman Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü’nden (Kreis Gütersloch Veterinaer- und Lebensmittelüberwachungsamt) onaylıdır. Birleşiminde hiçbir katkı maddesi olmayan ürünün hiçbir yan etkisi olmadığı dünya genelinde tanınmış sağlık sertifikaları(GRAS) tarafından belgelenmiştir. Türkiye’de Tarım Bakanlığı onayı ile tüketici ile buluşan ST-SIN ürünlerinin raf ömrü 2 yıldır.

ST.SIN No 1: Alkol Kokusu Tableti
30 saniye sonra alkol kokusunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

ST.SIN No 2: Soğan – Sarımsak Jelibonları
Kullanıldıktan 30 dakika sonrasında soğan ve sarımsağın rahatsız edici kokusunu hem nefesten hem de vücuttan siler. Kokuyu nötralize eder

ST.SIN No 3: Sigara Kokusu Tableti
Ağızda çiğnenerek yayıldıktan 30 saniye sonra sigara kokusunu yok eder.

Web Sitesi için Tıklayınız