Almanya'nın En Büyük Okul Çantası ve Aksesuar Markası

ETB GROUP Çocukların sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak ve yüklerini hafifletmek için okul çantasının en iyi markası olan Scout okul çantalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Scout çantaları farklı model ve genişliklerde, dayanıklı, güvenli ve her türlü hava koşullarında kullanılıbilen çocuklar için önemli ürünleri sunmaya özen göstermektedir. Sağlıklı konfor sağlamak için, tüm modellerin sırt profili, hafif kontürlü ve havalandırma kanalları ile üretilen ürünler, çantayı taşıyan çocuğun yaş ve vücut yapısından (anatomisinden) bağımsız olarak, mükemmel uyum sağlar.

Scout çantaları genel olarak çok hafiftir. S şeklinde ve optimize edilmiş genişlikte omuz askılarına sahiptir. Doğru ayar yapılarak ağırlık tüm sırt bölgesine eşit şekilde dağılır. Öne çıkan floresanlı materiallerle Scout okul çantaları, gün ışığında ya da az ışıklı ortamlarda mükemmel görünürlük sağlar. Çanta, kötü hava koşullarında özellikle de trafikte, çocuğun erken ve uzaktan fark edilmesini sağlar.

Alman Bağımsız Denetleme Kurumu “Stiftung Warentest“ yeni bir okul çantası alımında özellikle güvenliğe dikkat edilmesini önermektedir. Bu nedenle okul çantası normlarını tümüyle yerine getiren ürünler tercih edilmelidir. S

cout Basic okul çantaları Ortopedist ve tasarımcılar tarafından geliştirilmiş ve ilköğrenim çocuklarının ihtiyaclarına göre uyarlanmıştır. Alman Standardları Enstitüsünün “DIN 58124“ de belirlenen katı güvenlik ve kalite normlarını içermektedir.

Web Sitesi için Tıklayınız