Neden ETB HealthCare?

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren ETB HealthCare, müşterilerine en hızlı şekilde en doğru tedaviyi vermeyi amaç edinmiştir. Bu sebeple ETB HealthCare ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren güvenli ellerdesiniz demektir. En iyi tedavi en uygun fiyatlarla araştırılarak size ulaştırılırken, randevu almak için sıra bekleme gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Hızlı randevu alma imkanı sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz kalitede hizmete anında kavuşursunuz.

Deneyimli hekim kadrosuyla birlikte uluslararası standartlarla belirlenmiş en son teknoloji cihazlarla tedaviniz için gereken tüm imkanlar sağlanır. Türkiye’de kalacağınız süre içerisinde başta konaklama hizmetleri olmak üzere birçok ayrıcalığa da sahip olursunuz. ETB HealthCare en iyi 5 yıldızlı otellerde konaklarken sağlık için geldiğiniz bu geziyi daha keyifli hale getirmeyi amaçlar. Transferden, rehberlik hizmetine kadar birçok avantajdan da kaldığınız süre boyunca yararlanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ek kaplıca ziyaretleri, şifalı su turları ya da şehir turları gibi ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Tüm bu olanaklar sağlanırken ETB ekibinin kişiye özel yabancı dil bilen danışmanlarının güvenli ellerinde olacağınızı da unutmamalısınız.

Web Sitesi için Tıklayınız