ETB Group

Temeli 2003 yılında atılan ETB GROUP bugüne kadar olan yolculuğunda, Avrupa’da kazanmış olduğu tecrübe ve birikimleri ile büyüyerek günümüze gelmiştir. Çağrı merkezi hizmetleri ile ticari yaşamına başlayan kurum zamanla estetik, tıbbi gereçler, öğrenci araç-gereçleri, natürel terapi ürünleri gibi çeşitli alanlara yönelerek bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

ETB GROUP, 8 şubesi ve 500’ün üzerinde çalışanı ile; Almanya, Avusturya, Belçika ve Hollanda gibi ülkelere çağrı merkezi hizmeti veren en büyük Türk şirketidir. Gelen Aramalar (Inbound), Giden Aramalar (Outbound), e-mail ile hedef kitlelere ulaşarak, %100 müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği ön planda tutan çalışma prensibiyle hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sağlık turizmi, tıbbi gereçler, öğrenci araç-gereçleri, natürel terapi ürünleriyle müşterilerine; üstün marka kalitesi ve ileri teknoloji ile mutlu müşteri portföyünün en değerli sermaye olduğu bilinciyle, hizmet kalitesinin sürekliliğini prensip edinmiştir.

Kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi önemseyen, araştırma ve bilgiyi sosyal sorumluluk olarak gören, kalite standartlarına saygılı bir vizyon ve misyonla ETB GRUOUP ulusal ve uluslararası faaliyetlerine devam etmektedir.

Since 2003...

Yenilikçi çalışmaları ve vizyonuyla ulusal ve uluslararası iş dünyasında önemli bir değer oluşturan Erol Tazegül Berlin’de dünyaya geldi. Yüksek öğrenimini Ankara Gazi Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı alanında tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında siyasi araştırma şirketinde koordinatörlük görevi üstlendi.

Türkiye’deki eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Almanya’ya giderek çeşitli sektörlerde çalışıp araştırmalarda bulundu. Girişimci ve yenilikleri keşfetme olgusu Almanya’da çağrı merkezi alanında ciddi bir açık olduğunu fark etmesini sağladı. 2003 yılında Türkiye’ye dönüp iş hayatına atılan Erol Tazegül, ETB Group Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Marmara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinden 20 kişilik pilot grup oluşturup Novartis ve Pfizer’in ilaç tanıtım görevini üstlendi. Yapmış olduğu profesyonel çalışmalar ile Hollanda ve Belçika’da sektörün büyük markalarıyla çalışmalarına devam ederek, ETB Group’u ulusal ve uluslararası arenaya taşıdı.

Çalışkanlığı, dürüstlüğü ve insan ilişkilerindeki başarısıyla iş hayatında hızlı bir yükseliş yakalayan Erol Tazegül, 500’ü aşkın çalışan ve onlarca proje ile güven ve kaliteyi ilke edinmiş olduğu çalışmalarına devam etmeyi amaçlıyor.

Hollanda enerji firması olan Nederleandse Energie Maatschappij ile yapmış olduğu çalışmalarda 3 yıl içerisinde 140.000 yeni müşteri kazandıran ETB GROUP, bu alanda bir rekora imza atmıştır. Hollanda piyasası oldukça seçici olmasına rağmen, 10 çağrı merkezi arasında kalite ödülü almayı hak eden ETB GROUP sektörün en iyileri listesinde liderliğini ilan etmiştir.

Ülke bazında hizmet verdikleri sektörlerde uzmanlaşan ETB GROUP, Hollanda’da enerji ve gaz, Almanya’da ilaç ve sağlık, Belçika’da telekominikasyon, Türkiye’de ise hastanelerle yaptıkları işbirlikleriyle yine sağlık alanında uzmanlaştı. Unicef, Kızılay, Greenpeace, Rode Kruis, Belgacom gibi dünyaca ünlü kurumlara da çağrı merkezi hizmeti veren ETB GROUP, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Trabzon, Denizli ve Karaman’daki şubeleriyle çalışmalarına devam etmektedir.