Die instituttionellen Bekanntgaben und Nachrichten können Sie unten sehen.

Tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanan yeni web sitemiz, 19 Şubat 2016 tarihi itibariyle yayına girdi. Yeni web sitemizin ziyaretçilerimizin beğeneceğini umuyoruz.
Hazırlık ve tadilatların tamamlanmasının hemen ardından 08 Şubat tarihinde 9. Çağrı Merkezi Ofisimizi İstanbul'un eyüp semtinde açıyoruz. Yeni Ofisimiz için işe alım süreci devam etmektedir. İK bölümünden başvurularınızı yapabilirsiniz.

ETB Group'tan büyük bir yatırım. 8.Ofisimizi Hollanda'nın Rotterdam şehrinde açıyoruz. Yeni ofisimiz için Rotterdam merkezinde kullanım alanı 1200m2'lik bir bina satın alındı. Merkezi konumda bulunan bu ofisimizde CallCenter hizmeti dışında ETB Healthcare hizmetleri ve çalışmalarıda yapılacaktır.

ETB Group Facebook'daki sosyal paylaşım sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. Ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilerin yer aldığı sayfamıza hepinizi bekliyoruz. https://www.facebook.com/etbturkey/
ETB ailesinin bir parçası olmak için IK bölümünden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yapılan değerlendirmeler neticesinde sizde ETB Group ailesine katılabilirsiniz. Açık poziyon, işe alım koşulları ve şartlarımız için 444 18 16 telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.